Dołącz do Rodziny Polonijnej!

Do uczestnictwa w projekcie "Razem dla Edukacji" współfinansowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zgłosiło się kilkadziesiąt placówek edukacyjnych. Dotychczasowo do projektu zakwalifikowało się 90 szkół z Polski i zagranicy (Białorusi, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Czech, Węgier, Hiszpanii, Włoch, Irlandii, Anglii, Rosji, Kataru, Szkocji, Mołdawii i USA), oferując program współpracy partnerskiej na kolejne lata projektu.

Celem konkursu we wszystkich edycjach jest wsparcie integracji dzieci i młodzieży polskiej zamieszkałych za granicą z dziećmi i młodzieżą w kraju poprzez realizację przedsięwzięć edukacyjnych o tematyce będącej przedmiotem zainteresowań obu stron, umożliwiających dzieciom i młodzieży polskiej za granicą doskonalenie znajomości języka polskiego i poznanie Polski, dzieciom i młodzieży szkół w Polsce polskiego dziedzictwa kulturowego za granicą, a nauczycielom wymianę wiedzy i doświadczeń dydaktyczno-wychowawczych.

Jeżeli chcesz dołączyć do Rodziny Polonijnej już teraz możesz zadeklarować chęć uczestnictwa w projekcie, niezależnie od prowadzonego naboru.

Wiadomość musi zawierać następujące informacje:

  1. Nazwa i adres szkoły
  2. Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za projekt wraz z adresem mailowym
  3. Informację czy szkoła potrzebuje pomocy w znalezieniu placówki partnerskiej. Jeśli szkoła ma partnera prosimy o zgłoszenia wspólne.
  4. Wstępny pomysł przedsięwzięcia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane szkoły, placówki oświaty i organizacje polonijne do zgłaszania swoich pomysłów, chęci współpracy lub wzięcia udziału w projekcie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

| Kliknij aby otworzyć lub pobrać regulamin projektu 2020-2021