Podlaski Oddział Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” zaprasza do udziału w III edycji projektu „Razem dla Edukacji”, którego przedmiotem jest współpraca polskich szkół ze szkołami funkcjonującymi w systemach oświaty innych państw prowadzących nauczanie języka polskiego, historii, geografii, kultury polskiej oraz innych przedmiotów nauczanych w języku polskim.

Celem konkursu jak w poprzednich edycjach jest wsparcie integracji dzieci i młodzieży polskiej zamieszkałych za granicą z dziećmi i młodzieżą w kraju poprzez realizację przedsięwzięć edukacyjnych o tematyce będącej przedmiotem zainteresowań obu stron, umożliwiających dzieciom i młodzieży polskiej za granicą doskonalenie znajomości języka polskiego i poznanie Polski, dzieciom i młodzieży szkół w Polsce polskiego dziedzictwa kulturowego za granicą, a nauczycielom wymianę wiedzy i doświadczeń dydaktyczno-wychowawczych.

Mamy nadzieję, że korzystając z własnych doświadczeń i płynących z realizacji dotychczasowego przedsięwzięcia, będziecie Państwo zainteresowani udziałem w projekcie.

Prosimy o nadsyłanie deklaracji uczestnictwa do 18 listopada 2018 roku.

Po nadesłaniu deklaracji, prześlemy materiały do opisu planowanych działań oraz sporządzenia odpowiedniego kosztorysu.

 

Deklarację uczestnictwa prosimy wysłać na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do 18 listopada 2018 r.

 

Wiadomość musi zawierać następujące informacje:

  1. Nazwa i adres szkoły
  2. Imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za projekt wraz z adresem mailowym
  3. Informację czy szkoła potrzebuje pomocy w znalezieniu placówki partnerskiej. Jeśli szkoła ma partnera prosimy o zgłoszenia wspólne.
  4. Wstępny pomysł przedsięwzięcia.

W związku z dużym zainteresowaniem ubiegłorocznym konkursem, zastrzegamy sobie wybór najciekawszych programów partnerstw.

| Kliknij aby otworzyć lub pobrać regulamin projektu